Кам'янець-Подільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області

Початок роботи з сервісом Google Classroom

У сервісs Google Classroom вчителі можуть легко і швидко створювати і перевіряти завдання в електронній формі. Завдання і роботи при цьому автоматично систематизуються в структуру папок і документів на Диску, зрозумілу і викладачам, і учням. На сторінці завдань видно, що задав викладач. Учням досить просто натиснути на завдання, щоб приступити до його виконання. Інформація про зданих роботах оновлюється в режимі реального часу, і викладач може оперативно перевірити всі роботи, поставити оцінки і додати свої коментарі.

Google Classroom

Для переходу в Google Classroom необхідно відкрити додатки Google у верхньому правому куті та знайти додаток Classroom.

Google Classroom

Перейти до Classroom, перевірити чи адреса облікового запису (аккаунта) має вигляд user.name@school5kp.org.ua і натиснути: "Продовжити".

Google Classroom

Обираємо роль: "Я викладач".

Google Classroom

Після чого потрапляємо в Google Classroom.

Як користуватися Google Клас

Створення та налаштування завдань в Google Клас